Ekovate ir kvalitatīvs un elpojošs, siltumizolējošs celtniecības materiāls, kuru izmanto ēku sienu, griestu un grīdu siltināšanā.

Ekoloģiski tīrais un veselībai nekaitīgais produkts ir izgatavots no makulatūras, tālab papīrs jeb koka dabīgā šķiedra nodrošina materiāla elpošanu un mitruma regulāciju – un tas ir garants teicamai siltumizolācijai. Ekovate ir ērti un ātri ieklājama horizontālās, vertikālās un slīpās virsmās, aizpildot visas spraugas un nodrošinot lielisku siltumnoturību. Tās siltumvadītspējas koeficients ir no 0,037-0,041 W/mK.

Ekovate ir celtniecības materiāls, kas aizkavē uguns iekļūšanu ēkā - paaugstinoties temperatūrai, ekovates sastāvā esošā viela- boraks izdala ūdeni, līdz ar to materiāls kļūst ugunsizturīgs un vienlaicīgi aizsargā ēkas koka konstrukcijas. Ugunsgrēka laikā ekovate neizdala cilvēka veselībai kaitīgas vielas.

Ēkās, kas ir siltinātas ar ekovati, nav nepieciešams lietot celtniecības plēves, lai novadītu kondensātu, jo materiālam piemīt dabīga mitruma regulācija.

Ar ekovati siltinātās mājās neiemitinās grauzēji un kaitēkļi.

Ekovate ir brīnišķīgs materiāls ne tikai jaunu būvju siltināšanai, tā der kopā ar jebkuru siltināšanas materiālu.

Būvē māju ar mums un siltini ar ekovati!


Pēdējās izmaiņas: 2016-03-11